Zunaj je mrzlo in rahlo sneži,
Jana pa se pripravlja, se tiho smeji. Čeprav so prazniki ravnikar minili, ima tehten razlog, da na smeh jo sili…
V tej beli zimski idili, ko živelj zmrzuje ona svoj novi rojstni dan praznuje.
Kočo ji bomo najeli, toplo zakurili, dobrot ji napekli, vse lepo okrasili. Ko proti večeru še lučke bomo prižgali, ji bend bo zašpilal, mi pa divje zaplesali.
VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN, DRAGA JANA! JE NI TAKE ZIME, DA PRAZNOVAT NAS MINE! ŽELIMO TI ZDRAVJA, VESELIH DNI IN VELIKO ŽURK – TUDI V NAŠI DRUŽBI.
ČLANI DRUŠTVA SOŽITJE
0 Komentarjev